درباره همراهان کارِنو

موسسه همراهان کارِنو برگزار کننده همایش ها، سمینارها و دوره های آموزش حرفه ای در رشته های مرتبط با کسب و کار از جمله: حسابداری، مدیریت، مالی، بازاریابی و... با بهره مندی از بروز ترین روش های آموزشی و اساتید برتر کشور، در جهت بهره وری بیشتر کسب و کارها تلاش می کند.  «کار نو با همراهان کارِنو»

سازمان یار• متن و تصویر


 

چرا همراهان کارنو؟


   تیم متخصص و کاردان

   در اختیار داشتن تیمی متخصص، کاردان و منسجم از افتخارات و رمز موفقیت و تمایز شرکت همراهان کارِنو می باشد. هر آنچه که برگزاری رویدادها، همایشها و دوره های آموزشی تخصصی نیاز دارید شامل، تخصص، پویایی، تجربه، سرعت در پاسخگویی و پویایی و طرافت نیاز دارید، همگی در شرکت همراهان کارِنو به کار گرفته شده است تا کاری متفاوت و با ارزش را به شما مشتریان تقدیم نماید.


   منتظرتان هستیم…   نگرش حرفه ای به رویدادها

   برگزاری رویدادها، بعضا تنها به عنوان ابزاری برای کسب سود توسط برخی برگزارکنندگان تبدیل شده است. چرا که درغیر این صورت با برگزاری این حجم از رویدادهای علمی نمی بایست مشکلی در کشور باقی مانده باشد. ریشه این امر را می توان به نگرش صرفا تجاری که برگزارکنندگان نسبت به اینگونه رویدادها دارند، معرفی نمود. همراهان کارِنو معتقد است، برگزاری دوره های تخصصی و کارآمد، می تواند منجر به بلوغ جامعه علمی و صنعتی کشور شده و افزایش تقاضا برای دوره های تخصصی تر و بین المللی گردد.
   خدمات متنوع و با کیفیت

   ارائه خدمات متنوع و با کیفیت از امتیازات شرکت همراهان کارِنو است     برگزاری همایش های علمی                          برگزاری همایش های تبلیغاتی سفارشی                            برگزاری کارگاه های آموزشی                          برگزاری رویدادهای تجاری